Moksleiviai pastatė miuziklą „Ugnies medžioklę su varovais“ ir, atrodo, geriau nei visi „tikri“ menininkai. Šitą citatą čia įdedu kaip įrodymą, kad Lietuvos ateitis – jaunimo rankose, ir kad profesorius nėra nė kiek vertingesnis žmogus nei studentas.

Daug svarbiau yra tai, kad čia ir dabar mūsų Lietuvoje yra vaikų, jaunimo, kuris nepaisant laikinų sunkmečių, amžinų skeptikų ir kritikų, patys, niekieno neraginami (dargi ir gerokai stabdyti, kol galutinai įkyrėjo ir buvo ,,pasiųsti“ kurti) susigalvoja štai tokią idėją – pastatyti mokyklos scenoje tikrą muziklą, ja dega ir ją įgyvendina iki galo. Jie nori gyventi kūryboje, vaidinti, dainuoti ir padaro tai stebėtinai kokybiškai, vėlgi, nepaisydami didžiulio nepasitikėjimo ir kliūčių (…)

iš [*Elena Martinonienė: ,,Ugnies medžioklė su varovais“ – nauja seno miuziklo premjera dvigubu dugnu Bernardinai.lt*](http://bernardinai.lt/straipsnis/2010-03-02-elena-martinoniene-ugnies-medziokle-su-varovais-nauja-seno-miuziklo-premjera-dvigubu-dugnu/41267)